Instagram Pinterest Youtube

Baldai, praustuvai, tualeto

WC Classic RimOff

WC Classic RimOff

Technologija, kuri padeda išlaikyti unitazą tikrai pastoviai švarų, o dizaino prasme idealiai dera su Classic koncepcija. Tualetas Classic RimOff visiškai neturi briaunų, todėl nėra nešvarumų kaupimosi grėsmės. Be briaunų unitazo viduje nėra jokių nepasiekiamų linkių, unitazas yra tobulai lygus, matomas, nešvarumams tiesiog nėra kur kauptis. Speciali tualeto konstrukcija leidžia idealiai išplauti unitazą vien tik vandens srove, nereikia jokio papildomo valymo. Tai idealus sprendimas tiems, kuriems rūpi tobula švara, higiena ir paprasta priežiūra.

WC Classic RimOff dizainą priderino prie to paties pavadinimo koncepcijos, kuri apjungia ir keletą vonių, praustuvų, vandens maišytuvų ir vonios kambario baldų. Taigi ir vonios kambarį, sujungtą su WC, galite įsirengti tuo pačiu stiliumi. WC Classic įdomus tuo, kad jis labai paprastai sumontuojamas panaudojant taip vadinamą Click sistemą. Tualetą pakanka užfiksuoti ant laikiklių sienoje, pastarieji jį saugiai įtvirtins ir liks tik prisukti - nereikia prilaikyti sunkaus masyvaus keramikos gaminio.


Serija

WC Chrome paprasto stiliaus, be jokių nereikalingų detalių, bet su patikrinta ir unikalia vandens nuleidimo sistema. Pakabinamas unitazas Chrome palengvina vonios kambario priežiūrą. Potinkinis instaliacinis modulis nedarko vonios kambario ar tualeto patalpos interjero. Pakabinamo unitazo Chrome sėdynės dangtis turi lėto nusileidimo mechanizmą т.н.SoftClose.

Išplėsta vonios kambario koncepcija Chrome
WC Chrome tai vonios kambario Chrome koncepcijos dalis. Modernaus dizaino, universalus todėl tiks bet kuriam vonios kambariui.

Nėra matomų veržlių ir sunkiai pasiekiamų vietų
Gražus išorinis vaizdas, palengvina valymą sunkiai prieinamose išorinėse unitazo vietose, kur dažniausiai kaupiasi nešvarumai.

Viskas lengvai priežiūrai
Pakabinamas unitazas palengvins vonios kambario ar tualeto patalpos valymą, o patikrinta vandens nuleidimo vandenį paskirsto taip kad garantuotai nuplautų visą unitazo dubenį.

Techninė informacija

  • parametrai (šxhxv): 370 x 515 x 330 mm
  • medžiaga: vienalytė keramika, glazūra be papildomos paviršinės apdailos
  • paslėpta tvirtinimo sistema
  • Garantija: 10 metų
  • priedai: WC unitazo sėdynė Classic arba WC unitazo sėdynė Classic Slim, potinkliniai instaliaciniai moduliai, valdymo mygtukai

Prie WC rekomenduojame įsigyti potinklinį instaliacinį modulį, valdymo mygtuką ir unitazo sėdynę su sistema SoftClose – WC unitazo sėdynė Classic arba WC unitazo sėdynė Classic Slim. 

WC Classic RimOff dizainas yra pritaikytas prie tos pačios koncepcijos, kuri apima ir keletą vonių, praustuvų, vandens maišytuvų ir vonios kambario baldų. Taigi ir vonios kambarį, sujungtą su WC, galite įrengti tuo pačiu stiliumi.

10 metų garantijaKoncepcija
WC Classic RimOff

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X01671 370 x 515 x 330 WC Classic RimOff 255,- 255,00
X01672 WC unitazo sėdynė Classic 70,- 70,00
X01673 WC unitazo sėdynė Classic Slim 74,- 74,00