Instagram Pinterest Youtube

Prausimasis duše

Dušo padėklai iš akrilo

Akrilo padėklai yra pagaminti iš medžiagų PMMA + ABS. Jie yra įvairių formų ir dizaino: negilūs, šiek tiek gilūs arba labai gilūs (mažos vonios). Jei reikia gilesnio padėklo, rinkitės iš serijos Kaskada, jeigu visai negilaus, beveik plokščio – iš serijos Galaxy. Kiekvieną dušo padėklų seriją sudaro įvairių tipų padėklai, kurie skiriasi gamybos ir montavimo būdu.

Kaskada

Serijos Kaskada akrilo padėklų yra pagaminama daugiau nei 100 000 vienetų per metus, ir šie nebrangūs padėklai teisėtai pripažįstami populiariausiais Europoje. Jie skirstomi į tris tipus: LA, EX, PU.

Kaskada

Galaxy

Serijos Galaxy akrilo padėklai yra negilūs. Jų modernus ir elegantiškas dizainas paryškina bet kokios dušo kabinos išvaizdą. Galaxy padėklai skirstomi į keturis tipus: LA, EX, PAN, PP.

Galaxy

Gilūs dušo padėklai (mažos vonios)

Į Jūsų vonios kambarį netelpa vonia, bet Jūsų maži vaikai mėgta maudytis vonioje? O Jūs mėgstate praustis duše sėdėdami? Jei taip, tada įsigykite gilų padėklą su sėdyne iš akrilo (mažą vonią), kuris suvienija vonios ir dušo privalumus. Gilus, 27 cm gylio, dušo padėklas – maža vonia – yra universalus ir „taupo“ vietą.

Visas dušo padėklo Sabina aukštis yra 42 cm. Dėl to jį komplektuokite su žemomis serijos Supernova dušo kabinomis Sabina. Šie dušo padėklai skirstomi į tris tipus: LA, LA+BASE, LA+BASE+SET.

Gilūs padėklai (mažos vonios)

Padėklų tipai

Padėklų tipai