Instagram Pinterest Youtube

Prausimasis duše

Dušo padėklų montavimas

Dušo padėklus galima montuoti ant kojelių (atramos), statyti tiesiai ant grindų arba įleisti į grindis.

Padėklo montavimas ant kojelių (atramos)


Montáž sprchových vaniček RAVAK na nožičky Montáž sprchových vaniček RAVAK na nožičky
1/  Nustatykite ir pasižymėkite pagrindinę padėklo ašį. Pamatuokite nurodytą atstumą nuo ašies ir pažymėkite dugne 4 angų vietas. 2/ Pažymėtose vietose išgręžkite keturias 3 mm Ø angas. DĖMESIO! Gręžkite 10 mm gylio angas taip, kad nesugadintumėte padėklo dugno. Prisukite kojelę prie
padėklo. Tokiu pačiu būdu prisukite ir kitą kojelę.
Montáž sprchových vaniček RAVAK na nožičky Montáž sprchových vaniček RAVAK na nožičky
3/  Naudodami gulsčiuką, sureguliuokite ir pastatykite padėklą tiesiai. Nuo stataus kampo 10–ties cm atstumu abejose pusėse ant sienų ties padėklo briauna pasižymėkite padėklo laikiklių tvirtinimo vietas. 4/ 50 mm žemiau pažymėtų vietų išgręžkite 8 mm Ø angas, įdėkite kaiščius ir prisukite plastikinius laikiklius. Ant laikiklių užtepkite silikoninio glaisto RAVAK ir pakabinkite ant jų padėklą. Prijunkite sifoną.

Padėklo statymas ant grindų


Montáž sprchových vaniček RAVAK na podlahu Montáž sprchových vaniček RAVAK na podlahu
1/ Grindyse turi būti padaryta anga sifonui ir nuotėkoms. Pagrindas po padėklu turi būti lygus ir tvirtas, pvz., keraminių plytelių grindinys arba betonas. 2/  Paguldykite padėklą ir pasižymėkite jo vietą bei sifono vietą grindyse.
Montáž sprchových vaniček RAVAK na podlahu Montáž sprchových vaniček RAVAK na podlahu
3/ Apatinę sifono dalį sujunkite su nuotėkų sistema. 4/  Būsimoje padėklo vietoje ant grindų užtepkite silikoninio glaisto RAVAK. Ant šios glaistu išteptos vietos paguldykite padėklą. Pritvirtinkite viršutinę sifono dalį ant apatinės. Padėklą kraštuose sutvirtinkite silikoniniu glaistu RAVAK.

Atraminių padėklų montavimas


Montáž samonosných sprchových vaniček RAVAK Montáž samonosných sprchových vaniček RAVAK
1/  Apatinę padėklo dalį, kuri remiasi į grindis, nušveiskite šlifavimo popieriumi. Po to užtepkite silikoniniu glaistu RAVAK (visą perimetrą, 1 cm atstumu nuo pagrindo krašto). 2/ Pastatykite padėklą į vietą ir prispauskite, kad silikoninis glaistas glaudžiai prikibtų prie grindų. Prieš tai, kaip nurodyta montavimo instrukcijoje, pritvirtinkite prie sienos plastikinius laikiklius, kurie laikys padėklą.
Montáž samonosných sprchových vaniček RAVAK Montáž samonosných sprchových vaniček RAVAK
3/  PU tipo padėklai yra gaminami kartu su apdailos plokšte. PAN ir PP tipo padėklų apdailos plokštė prie padėklo tvirtinama atskirai. EX tipo padėklus tiesiog apklijuokite keraminėmis plytelėmis. 4/  Prisukite surinktą sifoną. Tarpą tarp padėklo ir sienos užsandarinkite silikoniniu glaistu RAVAK ir apdailos juostelėmis, kurios yra universaliuose padėklų montavimo komplektuose.

Atskirų padėklų ir nutekamųjų latakų montavimo instrukcijas bei vaizdo montažą, rasite čia:  Dušo padėklai.