Instagram Pinterest Youtube

Konstrukcija ir varstymas

Pagal gaminio savybes dušo kabinos skirstomos į rėmines, berėmės ir pusiau rėmines. Kiekvienai jų būdingas tam tikras funkcionalumo, dizaino ir kainos santykis.

Rėminė konstrukcija, palyginus su kitomis, visada sandaresnė. Dėl šios priežasties geriau rinktis stumdomas duris, jeigu nenorite, kad vandens lašai jas atidarius, tekėtų ant vonios kambario grindų. Gaminio sandarumui taip pat turi įtakos tai, ar jis sumontuotas laikantis gamintojo nurodytų montavimo instrukcijų. Kita optimalaus funkcionalumo sąlyga - vieno prekių ženklo produktų derinys. Dušo kabinas ir dušo duris RAVAK rekomenduojame komplektuoti su dušo padėklais ir kitais RAVAK priedais.

Rėminė konstrukcija – serija Supernova
Stiklas, įstatytas į aliuminio konstrukcijas su nepriekaištinga  apdaila. Kabinos taip pat yra sustiprintos vertikaliais profiliais, kad būtų dar tvirtesnės.

 

Pusiau rėminė konstrukcija – serija Blix, Pivot ir Chrome
Lengva konstrukcija - nėra vidinių vertikalių profilių.

 

Berėmė konstrukcija – serija SmartLine ir Brilliant
Berėmę dušo kabinos konstrukciją sudaro tik saugus stiklas ir vyriai, kuriais kabina tvirtinama prie sienos. Kabinos durų stiklo storis yra 6 mm, o stacionarių dalių - net 8 mm.

Rėmų paviršiaus apdailai RAVAK naudoja epoksipoliesterio dažus. Ši danga yra pati brangiausia ir pasižymi geriausiomis savybėmis - yra elastinga, chemiškai atspari, ilgai nekeičia spalvos.

Galite rinktis dušo kabiną su norimo tipo durų varstymu.

 • Stumdomos durys (Supernova, Blix)

  Dėl stumdomų dušo durų vanduo nuteka tiesiai į padėklą – nei lašelis nenukris ant vonios kambario grindų. Sklandų šių dušo kabinos durų stumdymą garantuoja sistema AntiBlock.

   
 • Stumdomos sulankstomos durys (Supernova)

  Sulankstomų dušo durų privalumas - didelis įėjimo plotis. Mažiausių dušo durų SDZ2 plotis 67-71 cm, o įėjimo plotis - net 50 cm. Dėl stumdomų dušo durų mechanizmo vanduo nuteka tiesiai į padėklą – nei lašelis nenukris ant vonios kambario grindų.

   
 • Sukamos ašinės durys (Supernova)

  Itin paprasta durų varstymo sistema nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Vyriai pagaminti iš kokybiško plastiko.

   
 • Sukamos ašinės durys (Pivot)

  Itin paprasta durų varstymo sistema nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Vyriai pagaminti iš kokybiško nerūdijančio plieno.

   
 • Atsidarančios išorėn durys (SmartLine, Brilliant)

  Patogus įėjimas, įkvepiantis dizainas. Gaminiai, kurie tikrai dominuoja vonios kambariuose.

   
 • Atsidarančios vidun ir išorėn (Chrome)

  Patrauklus dizainas, itin platus įėjimas. Galite nusiprausti po dušu ir išvėdinti dušo kabiną nebijodami, kad vandens lašai nutekės ant vonios kambario grindų – tokie yra kai kurie serijos Chrome gaminiai.

   

Tvirtinimo ir kampiniai profiliai yra ne dušo kabinų priedai, o sudėtinės gaminių dalys.

Tvirtinimo profilis
Tvirtinimo profiliu dušo kabina ar dušo durys tvirtinami prie sienos.
Supernova

 

Kampinis profilis
Skirtas sujungti dušo kabiną ar dušo duris su stacionaria sienele (PSS, APSS arba APSV). Komplektuojamas su stacionaria dušo kabinos ir vonios sienele.
Supernova

 

Jungiamasis profilis
Skirtas sujungti į vieną eilę dušo kabinas, atskirtas stacionariomis sienelėmis (T, AT profilis). Jis parduodamas atskirai. Tinka statant dušo kabinas viešose įstaigose.
Supernova

 

Praplėtimo profilis
Skirtas „praplėsti“ dušo kabinas arba duris (NPS, ANPS, BLNPS, PNPS profilis). Parduodamas atskirai.
Supernova, Blix, Pivot