Instagram Pinterest Youtube

Stiklo apsauga RAVAK AntiCalc

Nematomas skydas nuo purvo ir kalkių apnašų

AntiCalc®Mes rūpinamės, kad Jūs būtumėte patenkinti ne tik gaminio pirkimo momentu, bet ir po daugelio naudojimo metų, todėl nuolatos dirbame su technologinėmis naujovėmis, kurios prailgina gaminių naudojimo laiką ir išsaugo jų pirminę išvaizdą.

Tam kad išlaikytume funkcionalias ir estetines stiklo savybes, sukūrėme unikalią apsaugą nuo vandens nuosėdų ant stiklo susidarymo.

Vandenyje, išskyrus filtruotą arba lietaus, yra tam tikras druskų kiekis. Jų dėmes labai sunku nuvalyti. Įprastos valymo priemonės dažniausiai nėra labai efektyvios. Tik dėl unikalios stiklo apsaugos technologijos RAVAK AntiCalc galima išvengti vandens nuosėdų, kurios kaupiasi ant stiklo. Antikalkiniu sluoksniu padengiamas dušo kabinų, dušo durų, vonios sienelių ir vonio durų stiklas jau gamybos metu.

Kaip veikia RAVAK AntiCalc?

Stiklas padengtas sluoksniu AntiCalc, „atstumia“ vandenį.Technologija RAVAK AntiCalc yra unikalus sprendimas stiklo paviršiui nuo vandens nuosėdų apsaugoti. Vandeniui atsparus šios valomosios priemonės sluoksnis neleidžia lašeliams užsilikti ant stiklo, todėl vanduo nuteka žemyn.

Mažesni ant stiklo užsilikę lašeliai palieka nuosėdų, tačiau jos „nesukimba“ su stiklu, ir lengvai nuvalomos drėgna šluoste.

Kaip ilgai funkcionuoja RAVAK AntiCalc?

Vandens poveikis stiklui, kuris nepadengtas sluoksniu RAVAK AntiCalc.RAVAK AntiCalc sluoksnis yra visiškai atsparus įprastoms langų ir stiklo valymo priemonėms. Jo atsparumas priklauso ir nuo vandens sudėties.

Sluoksnis be papildomos priežiūros „tarnauja“ nuo 3 mėnesių iki 2 metų. Tačiau po to jis negali būti paliktas be apsaugos. Tinkamai naudojant valomąją priemonę RAVAK AntiCalc Conditioner, suteikiame 10-ties metų garantiją RAVAK AntiCalc funkcionalumui.

Priemonė RAVAK AntiCalc Conditioner

Namų pagalbininkas šalinant vandens nuosėdas. Šią priemonę galite drąsiai naudoti namuose . Tik būkite atsargūs! Nors pavadinimas „anticalc“ taikomas visai kategorijai priemonių, nepasitikėkite bet kokiu „anticalc‘u“ , kurį jums siūlo pardavėjai. Priemonė RAVAK AntiCalc Conditioner pagaminta pagal patentuotą technologiją ir "atstovauja" žinomai kompanijai, kuri juo padengtam stiklui suteikia 10-ties metų garantiją.

Kaip prižiūrėti stiklą?

Naujai įsigytai vonios kambario įrangai ir stiklui prižiūrėti Jums pakaks universalaus valiklio (rekomenduojame RAVAK Cleaner), ir, vidutiniškai kartą per tris mėnesius, atnaujinkite RAVAK AntiCalc sluoksnį priemone RAVAK AntiCalc Conditioner.

Rekomenduojame kabinos stiklą nuvalyti priemone RAVAK Cleaner, po to ant šluostės arba kempinės užtepti AntiCalc Conditioner ir juo tolygiai ištrinti stiklą. Po dešimties minučių stiklą sausai nuvalykite arba nuplaukite vandeniu ir nuvalykite guminiu glaistytuvu.