Instagram Pinterest Youtube

Net plaunant rankas jauskis, kaip apsilankęs galerijoje

Praustuvai Yard

Daugiau informacijos apie gaminį

Praustuvai Natural

Praustuvai Natural skirti tvirtinti ant sienos. Jie tiks į vonią, kurioje esantys daiktai kuria darnią ir praktišką visumą, o ne yra eksponuojami atskirai. Tipas Natural Duo suteikia bendro naudojimo vonios kambariui naują dimensiją.

Praustuvai Natural

Matmenys, tinkantys kiekvienam vonios kambariui

Praustuvo plotis yra galimas nuo 50 cm iki daugiau nei 80 cm, o dviviečio praustuvo plotis siekia net 120 cm, todėl praustuvai Natural atitiks daugumos vonių matmenų reikalavimus. Be to, praustuvų išilginė orientacija patogi atsižvelgiant į natūralią rankų judesių amplitudę ir vonios kambario erdvę.


Praustuvai Natural

Unikalus sprendimas - dvivietis praustuvas

Natural Duo modelis yra daugiau nei tiesiog dvi plovimo zonos. Vidurinė erdvė ir vieta daiktams pasidėti yra didesnė nei įprasta. Jungtinę plovimo zoną yra lengva prižiūrėti ir valyti, o vandeniui nutekėti užtenka vienos ertmės. Natural Duo modelis yra be sifono, todėl reikia naudoti dugno vožtuvą.


Praustuvai Natural

Pažangios medžiagos

Praustuvai Natural yra pagaminti iš lieto marmuro. Šioje medžiagoje buvo išsaugoti gamtos marmurui suteikti privalumai, o trūkumai – eliminuoti. Lietas marmuras leidžia nepriekaištingai įgyvendinti norimą produkto dizainą. Praustuvų briaunos yra idealiai tikslios, lygios ir glotnios. Paviršius aiškiai apibrėžtų formų, idealiai lygus poliruotas ir blizgus, malonus liesti. Lieto marmuro praustuvai neporėti, tvirti ir lengvai prižiūrimi.