Youtube

Baldai, praustuvai, tualeto

Praustuvas Natural 800

Praustuvas NATURAL 800

Praktiškas praustuvas gali būti naudojamas ten, kur mažai laisvos erdvės. Vonios kambarys tampa mažiau apkrautas. Horizontali konstrukcija palei vonios sieną taupo erdvę ir suteikia patogiai naudojamą lentyną.

Serija Natural

Praustuvai Natural skirti tvirtinti ant sienos. Jie tiks į vonią, kurioje esantys daiktai kuria darnią ir praktišką visumą, o ne yra eksponuojami atskirai. Tipas Natural Duo suteikia bendro naudojimo vonios kambariui naują dimensiją.

Praustuvai Natural

Matmenys, tinkantys kiekvienam vonios kambariui

Praustuvo plotis yra galimas nuo 50 cm iki daugiau nei 80 cm, o dviviečio praustuvo plotis siekia net 120 cm, todėl praustuvai Natural atitiks daugumos vonių matmenų reikalavimus. Be to, praustuvų išilginė orientacija patogi atsižvelgiant į natūralią rankų judesių amplitudę ir vonios kambario erdvę.


Praustuvai Natural

Unikalus sprendimas - dvivietis praustuvas

Natural Duo modelis yra daugiau nei tiesiog dvi plovimo zonos. Vidurinė erdvė ir vieta daiktams pasidėti yra didesnė nei įprasta. Jungtinę plovimo zoną yra lengva prižiūrėti ir valyti, o vandeniui nutekėti užtenka vienos ertmės. Natural Duo modelis yra be sifono, todėl reikia naudoti dugno vožtuvą.


Praustuvai Natural

Progresyvios medžiagos

Praustuvai Moon yra pagaminti iš lieto marmuro. Šioje medžiagoje buvo išsaugoti gamtos marmurui suteikti privalumai, o trūkumai – eliminuoti. Lietas marmuras leidžia nepriekaištingai įgyvendinti norimą produkto dizainą. Praustuvų briaunos yra idealiai tikslios, lygios ir glotnios, paviršius ir aiškiai apibrėžta, idealiai lygus ir tiesus kraštai yra labai poliruoti ir malonus liesti, paviršius blizgus ir malonus liesti, neporėtas, atsparus, tvirtas ir lengvai prižiūrimas.

Techninė informacija

  • matmenys (p x a): 80 x 45 cm
  • medžiaga: kompozitinė - dolomito ir dervos mišinys
  • lenktas vamzdis: ne
  • anga maišytuvui: taip
  • Praustuvo spintelė: ne
  • garantija: 5 metai
  • priedai: Praustuvo sifono galvutės, sifonai, maišytuvai

Praustuvas montuojama prie sienos. Į praustuvą be persipylimo montuojama fiksuota sifono galvutė.

5 metų garantija
Praustuvas Natural 800

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas Kaina EUR
XJO01280000 800 x 450 Praustuvas Natural 800 white 275,00

Duomenys atsisiųsti