Instagram Pinterest Youtube

Vonia 10° Slim stačiakampė

Vonia 10° Slim

Tiesiog tobula
Didelė ir patogi vonia sukuria subtilią atmosferą. Taip yra dėl to, kad dizaineris maksimaliai išnaudojo vonios vidinę erdvę. Šoniniai kraštai yra vertikalūs, o galinė dalis turi malonų nuolydį. Vonioje yra plokščias dugnas, todėl tai idealus derinys saugiam dušui su sienele.
Plonas viršutinis apvadas tinka laikyti daiktams. Derindami su kitais 10° koncepcijos gaminiais, galite harmonizuoti interjerą į vieną stilių.Serija

Vonios plonu kraštu

Mūsų ovalių akrilinių vonių mėgstamiausius modelius siūlome su plonu kraštu. Taip vadinamas plonas kraštаs, vos 18 mm aukščio, savo potencialą atskleidžia įleidžiant jį į apdailą.

Jei nenorite plytelėmis dengtos vonios, 180 x 80 cm dydžio voniai City Slim galima naudoti priekines ir šonines plokštes (MDF medienos plaušo plokštę) iš ąžuolo, riešutmedžio, satino medienos arba baltos spalvos. Formy 01 Slim / Formy 02 Slim 180 x 80 cm vonia gali būti komplektuojama su balta priekine ir šonine uždanga-paneliu, kuri montuojama per kelias minutes ir yra atspari vandeniui.
 

Slim vany RAVAK

Nedalomas įvaizdis

Vonia su plonais kraštais tobulai susilieja su apdaila ir leidžia susidaryti vientisam vaizdui be trikdančių sujungimų. Vonios įleidimo dėka išryškėja jos vidinė forma.


Slim vany RAVAK

Naudingi privalumai

Atlikus vonios apdailą aplink kraštus gali būti sukurta papildoma vieta daiktams susidėti, kuri Jums visuomet pravers.


Slim vany RAVAK

Pasirinkimo laisvė

Vonios apdailą galima panaudoti kaip stilių vonios kambaryje kuriantį elementą. Gali kukliai susilieti su apdailos medžiaga, pasirinkta visai erdvei, arba, atvirkščiai, panaudojus kontrastinę medžiagą, vonia su apdaila trauks dėmesį ir diktuos erdvės įvaizdžio bruožus.

Techninė informacija

  • dydis: 170 x 75 cm
  • medžiaga: lietas akrilas
  • tipinis modelis Slim: 18 mm aukščio plonas viršutinis kraštas
  • tvirtinimo variantas: LA - stiklo pluoštas
  • tūris: 208 l
  • vonios sienelė: VS2, VS3, VS5, PVS1, NVS1, CVS2, BVS1, BVS2
  • priedai: atrama, apdailos plokštė (priekinė, šoninė), tvirtinimo komplektas, vonios sifonas
  • Garantija: 10 metų- Garantijos sąlyga yra originalių RAVAK atramų (kojelių) panaudojimas atitinkamam vonios tipui pagal montavimo instrukciją.

Stačiakampę vonią 10° Slim galima papildyti vonios sienele VS2, VS3, VS5, CVS2, PVS1, NVS1, BVS1, BVS2. Gaminį rekomenduojame komplektuoti su priekine ir šonine apdailos plokštėmis bei vonios sifonu.

Vonia gali būti talpinama į karkaso konstrukciją, paruoštą plytelių ar kt. Apdailai

10 metų garantijaKoncepcijaTūris 208 lSvoris 27 kg
Vonia 10° Slim stačiakampė

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
CA71300000 1700 x 75 Vonia 10° SLIM 170x75 sniego baltumo 479,- 479,00
CY00030000 Atrama 75 U 49,- 49,00

Duomenys atsisiųsti